logo

O mně

Fotografování mě naučilo zpomalit každodenní spěch, zastavit se, pozorovat svět kolem sebe a nacházet stále novou inspiraci pro mé fotografie nejen ve velkých věcech, ale i v detailech.

Pár slov o mě

S fotografováním jsem začala v době svých studentských let. Mým prvním společníkem na cestách po světě byl tatínkův fotoaparát na kinofilm Vega. Později jsem, asi jako každý rodič, fotila hlavně své děti. Postupně jsem vystřídala pár obyčejných fotoaparátů a přešla do světa digitální fotografie. Více se věnovat focení jsem začala až kolem roku 2005. Své fotografie upravuji a katalogizuji v programu Adobe Lightroom. Na pokročilejší úpravy a práci s vrstvami využívám Adobe Photoshop Elements nebo ON1.
Nejvíce mě baví fotit zajímavé detaily architektury, kouzlo módy našich babiček, rychlá kola našich dědečků a přírodu, kde se zaměřuji na vodopády a květiny. Se svým manželem rádi cestujeme a tak mám ve svém albu i fotky z přírody a měst z domova i z opačné strany zeměkoule.
V roce 2014 jsem se stala členem skupiny Brno Art Group, s nimiž jsem se podílela i na několika výstavách.

Můj pohled na svět

Fotografie je umění pozorovat. Jde o to, najít na obyčejném místě něco neobyčejného. Nezáleží na tom co vidíte, ale na tom, jak to vidíte. Jak vidím svět v hledáčku mého aparátu já, můžete vidět na mých stránkách.

imagedrops
imagedrops
imagedrops